ANGIELSKI DLA DZIECI 2-7 LAT

Angielski metodą Teddy Eddie

Ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy nieprzerwanie od 2012 roku.

Takich efektów nie zagwarantuje Wam żadna inna metoda nauczania dzieci.

Naukę języków obcych najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej – nie od dzisiaj wiadomo, że maluszki znakomicie przyswajają wiedzę, a ich aparat mowy jest na tyle elastyczny, że świetnie radzą sobie z wymową obco brzmiących słówek. W naszej szkole prowadzimy kursy językowe dla dzieci, w trakcie których nasi najmłodsi uczniowie poznają swoje pierwsze angielskie słówka. Od wielu lat do nauki zachęca ich nie tylko nauczyciel, ale i sympatyczny miś Teddy Eddie, który bierze udział we wszystkich lekcjach.

Kurs na język, czyli angielski dla najmłodszych

Wierzymy, że nauka angielskiego dla najmłodszych musi polegać przede wszystkim na dobrej zabawie. To dlatego nasze zajęcia pełne są miłych niespodzianek w postaci gier, bajeczek, czytanek i piosenek, które uczą, ale i sprawiają, że dzieci czują się u nas dobrze i chcą do nas powracać. Uczestnictwo w kursie i nauka angielskiego dla dzieci pokażą najmłodszym, że z nauką języka warto być za pan brat. Nauka języka obcego dla najmniejszych uczniów przeznaczona jest dla maluchów, które ukończyły co najmniej 2 lata. To dobry moment, żeby zacząć przygodę w naszej szkole. Zachęcamy do kontaktu i zapisów!

Dlaczego Teddy Eddie?

Przyjazny sposób nauki

Metoda Teddy Eddie skupia się na nauce poprzez zabawę. Lekcje odbywają się w niewielkich grupach, w przyjaznym i kolorowym środowisku. Dzieci uczą się przez interakcję, gry i zabawy, co sprawia, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.

Wielopoziomowy i elastyczny

Teddy Eddie jest elastyczną metodą, dostosowaną do potrzeb dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Zapewnia płynne przejścia na kolejne poziomy nauki, a dzieci są gotowe na kolejne wyzwania, poszerzając swój zasób słów i zdolności komunikacyjne.

Ambitny program nauczania

Metoda Teddy Eddie oferuje wyjątkowo duży zasób słów, które wprowadzane i ćwiczone są zawsze w zdaniach. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym. Dzięki temu dzieci osiągają znacznie większe postępy w przyswajaniu języka niż przy standardowych podręcznikach.

Efekt “zanurzenia” w języku

Metoda Teddy Eddie stawia na komunikację i manipulowanie językiem, co sprawia, że dzieci uczą się języka w kontekście zdań, tekstów i dłuższych wypowiedzi. To daje efekt “zanurzenia” w języku, który umożliwia swobodną rozmowę i poprawia zdolności kojarzenia w obcym języku.

Więcej niż zabawa i osłuchanie

Metoda Teddy Eddie kładzie nacisk na wymierne efekty nauki języka angielskiego. Dzieci motywowane są do aktywnego używania języka zarówno podczas zajęć, jak i poza nimi, co przyspiesza proces nauki.

Teddy Eddie w domu

Metoda Teddy Eddie angażuje również rodziców w naukę języka w domowym środowisku. Dzieci mają dostęp do Placu Zabaw, który pozwala umacniać materiał i utrwalać zdobytą wiedzę.

teddy eddie poznaj nas - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.
Odtwórz wideo
100051350 566178807404280 8424622696641331200 n - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.
29633587 1629599187116633 129660487 o - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

Teddy Eddie START

Po kursie Teddy Eddie START dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

Teddy Eddie STANDARD

Dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

29633370 1629620617114490 1166253411 o - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.
FB REKLAMA zerowka - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

Teddy Eddie ABC

Dziecko zacznie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie także swoją przygodę z czytaniem po angielsku. Na początku wyrazy, potem nawet całe krótkie zdania.

Teddy Eddie SCHOOL

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Pierwsza Klasa - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

POZNAJ PLAC ZABAW TEDDY EDDIE

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie i Savvy Ed: www.edubears.pl

Przekonałeś się? Zapisz się na kurs Teddy Eddie