ANGIELSKI DLA DZIECI 7-10 LAT

Angielski metodą Savvy Ed

Ambitna metoda nauki języka angielskiego prowadzona przez nasze akredytowane centrum Savvy Ed.

Czym jest metoda Savvy Ed?

Savvy Ed to metoda nauczania, która jest nastawiona na rozwój umiejętności komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim. Metoda została stworzona dla dzieci w wieku szkolnym, w przedziale 7-10 lat. Dzięki niej dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli w języku obcym, rozwijają umiejętność czytania, pisania, a także rozwiązywać testy. Materiał kursów jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Movers (poziom A1 wg. Rady Europy).

savvy ed - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

Dlaczego Savvy ED jest aż tak skuteczny?

Dlaczego metoda Savvy Ed jest skuteczna? Materiał kursu skonstruowany jest tak, że naprawdę wzbudza ciekawość dziecka, a tylko zaciekawienie spowoduje, że uwaga dziecka i koncentracja na zajęciach jest na najwyższym poziomie. Podstawą efektywnej nauki jest prawidłowa koncentracja. Dziecko same do koncentracji na danej rzeczy się nie zmotywuje, jeśli ta rzecz go nie zainteresuje. W przypadku uczniów starszych (młodzież , dorośli) działają inne mechanizmy motywacyjne – osoba dorosła może zmusić się do koncentracji na danym zadaniu nawet, gdy zadanie wydaje się nieatrakcyjne.

Motywacja

Osoba dorosła wytłumaczy to sobie celem nadrzędnym jak np.: „znajomość języka pozwoli mi uzyskać dobry wynik na egzaminie i dostać się na wybraną uczelnię” lub „z angielskim mam szansę uzyskać lepsze warunki i wynagrodzenie w pracy”. W przypadku dzieci takie mechanizmy nie zadziałają. Dlatego twórcy metody skupili się na tym, by poza dobrze przygotowaną zawartością merytoryczną kursu obudować go także w elementy atrakcyjne tematycznie dla dziecka w tym wieku.

Miś Ed

W metodzie Savvy Ed przewodnikiem dzieci w anglojęzycznym świecie jest mądry miś Ed, który może podróżować gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudzając u nich ciekawość świata poprzez snucie opowieści o nowych miejscach, które zwiedził, i podsyłając ciekawostki z różnych zakątków globu dostosowane do wieku dzieci. Nauka angielskiego dla dzieci to także otwieranie okna na wiedzę o otaczającym świecie, pogłębianie znajomości różnych kultur i ciekawe, rozwijające spędzanie czasu. Nasze materiały zapewniają nie tylko odpowiednią liczbę słówek i ćwiczeń, ale także ważne, rozwijające dziecko treści.

Więcej o metodzie dowiesz się na www.edubears.pl

POZIOMY

SAVVY ED 1

Priorytety to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w CZYTANIU w języku obcym.

savvy ed 1 - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

SAVVY ED 2

Priorytety na tym poziomie to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w PISANIU w języku obcym.

savvy ed 2 - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

SAVVY ED 3

Priorytety na tym poziomie to INTEGRACJA WSZYSTKICH SPRAWNOŚCI oraz nabywanie wysokich kompetencji w POPRAWNOŚCI GRAMATYCZNEJ w języku obcym.

savvy ed 3 - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

Pakiet Edukacyjny SAVVY ED 1, 2 oraz 3 zawiera: Savvy Book – podręcznik, Snowball Book – zeszyt ćwiczeń, Parent’s Book – zeszyt kontaktu dla rodziców, Savvy Tile – magiczną płytkę Eda, Teczkę

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie i Savvy Ed: www.edubears.pl

Przekonałeś się? Zapisz się na kurs Savvy Ed