LEKCJE ON-LINE

Kursy językowe Online

Kursy on-line w małych grupach oraz indywidualnie

KURSY JĘZYKOWE ON-LINE JAKICH OCZEKUJESZ!

Jesteśmy świadomi, że elastyczność jest kluczowa w obecnych realiach i dotyczy również nauki języków obcych. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom i znając obawy płynące z wątpliwej jakości nauczania on-line, z jakim zderzyliśmy się wszyscy w systemie oświaty publicznej, stworzyliśmy kursy językowe on-line, w których sami chcielibyśmy wziąć udział.

W Szkole Językowej Sówka oferujemy kursy indywidualne dostosowane do Twoich potrzeb i tempa nauki oraz kursy grupowe w małych zespołach, w atmosferze współpracy i wymiany doświadczeń..

…a to wszystko w oparciu o naszą autorską ścieżkę rozwoju językowego OWLS’ COUNCIL oraz szereg platform interaktywnych wchodzących w skład naszego pakietu kursanta!

Jak to działa?

1. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy 2. W kilku krokach analizujemy Twoje potrzeby i obecny poziom języka podczas dwuetapowego testu 3. Proponujemy Ci kurs z naszej autorskiej ścieżki Owls' Council 4. Jesteś zmotywowany i nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania? Nie ma nad czym się zastanawiać. Jesteśmy profesjonalistami, warunki umowy są przejrzyste, darzymy się zaufaniem więc rozpoczynamy pracę nad Twoim rozwojem językowym. 5. Podpisujesz umowę w systemie EduSky 6. Przesyłka kurierska pędzi do Twojego domu, a w niej... 7. Pakiet kursanta 8. ...ale to nie wszystko! Na Twój adres e-mail wysyłamy serię linków i danych dostępowych do:

Zoom

link do pokoju w aplikacji ZOOM. Zawsze ten sam, zabezpieczony hasłem pokój, w którym będą odbywały się Twoje lekcje. Bez względu na to gdzie akurat będziesz, możesz kilkoma kliknięciami połączyć się z komputera, telefonu lub tabletu!

EduSky

dane logowania do naszego dziennika elektronicznego, w którym sprawdzisz:

  • harmonogram spotkań
  • pliki załączone do przeszłych lekcji
  • tematy i wyniki testów
  • płatności

ELTSkills

dane logowania do interaktywnej platformy przepełnionej zadaniami rozwijającymi wszystkie 4 główne umiejętności językowe – czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie – odpowiednimi dla Twojego poziomu, w pełni zgodne z materiałami w Twoim kursie

Quizlet

link do Twojej klasy w aplikacji, gdzie będziecie mogli dodatkowo pracować nad słownictwem w grach indywidualnych oraz współzawodniczyć w zespołach przeciw innym drużynom.

Jesteśmy pewni, że nasze kursy językowe online dostarczą Ci nie tylko wiedzy językowej, ale także umożliwią Ci rozwój umiejętności komunikacyjnych. Dołącz do naszej szkoły już dziś i zacznij podnosić swoje umiejętności językowe w dynamiczny i innowacyjny sposób!

ZAPISZ SIĘ NA KURS ON-LINE OWLS’ COUNCIL z SÓWKĄ i osiągnij z nami swoje cele językowe!