DLA DZIECI W WIEKU 7 - 17 LAT

Letnie obozy językowe

Jeśli szukacie bezpiecznego miejsca dla swojego dziecka, chcecie powierzyć je doświadczonym nauczycielom i zafundować mu ciekawe i inspirujące wakacje, propozycja naszych kolonii zadowoli Was z pewnością.

 

Dlaczego warto?

Wakacje to czas wypoczynku, relaksu po intensywnych 10 miesiącach stresującej nauki. Nikt już chyba nie zaprzeczy, że w dzisiejszych czasach szkoła obciąża dzieci szczególnie (zarówno fizycznie jak i psychicznie). Do tego miniony rok szkolny był szczególnie stresujący. Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami, do jakich nie byli przygotowani poprzez naukę zdalną, a jednocześnie nikt nie poluzował wymagań stawianych przez program szkolny. To rok zamknięcia w domach, braku codziennego kontaktu z rówieśnikami i ogromnie nudnej wielogodzinnej, codziennej pracy przy komputerach. Jednocześnie system szkolny nie przetestowany, nie przygotowany do nauczania w takiej formie był, mimo wysiłków nieefektywny. Dlatego nasza oferta jest tym, co w pewnym stopniu zniweluje skutki tego horroru. Wypoczynek w gronie rówieśników, beztroska i zabawa a jednocześnie cenny kontakt z językiem angielskim i nowe doświadczenia językowe.

DOSTĘPNE MIEJSCA

Organizatorem obozów językowych jest nasz Partner – firma ATAS. Organizator wypoczynku z wieloletnim doświadczeniem. Więcej o firmie ATAS

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY