Poniżej znajduje się harmonogram zajęć na rok 2023/2024. Harmonogram nie jest jeszcze pełny, będziemy na bieżąco dodawać kolejne grupy.

NAZWA GRUPY

HARMONOGRAM

LEKTOR

SALA

TE START 1

Poniedziałek 15:30-16:05

Środa 15:30-16:05

Karolina Matlak

Sala 8

TE STD 1

OSTATNIE MIEJSCE

Poniedziałek 16:30-17:15

Środa 16:30-17:15

Julia Tokarska

Sala 3

TE STD 2

BRAK MIEJSC

Poniedziałek 16:30-17:15

Środa 16:30-17:15

Igor Kędzierski

Sala 6

TE STD 3

OSTATNIE MIEJSCE

Wtorek 16:00-16:45

Czwartek 16:00-16:45

Wiktoria Papis

Sala 5

TE STD 4

OSTATNIE MIEJSCE

Wtorek 18:30-19:15

Czwartek 18:30-19:15

Igor Kędzierski

Sala 4

TE ABC 1

BRAK MIEJSC

Poniedziałek 17:05-18:00

Środa 17:05-18:00

Karolina Matlak

Sala 8

TE ABC 2

OSTATNIE MIEJSCE

Wtorek 16:55-17:50

Czwartek 16:55-17:50

Wiktoria Papis

Sala 5

TE SCHOOL 1

Wtorek 16:00-16:55

Czwartek 16:00-16:55

Karolina Matlak

Sala 7

TE SCHOOL 2

Wtorek 17:00-17:55

Czwartek 17:00-17:55

Karolina Matlak

Sala 7

TE SCHOOL 4

Poniedziałek 17:20-18:15

Środa 17:20-18:15

Julia Tokarska

Sala 3

SE 1A

Wtorek 18:00-18:55

Czwartek 18:00-18:55

Wiktoria Papis

Sala 6

SE 1B

Poniedziałek 16:05-17:00

Środa 16:05-17:00

Karolina Matlak

Sala 8

SE 1.1

Poniedziałek 16:00-16:55

Środa 16:00-16:55

Wiktoria Papis

Sala 4

SE 1.2

OSTATNIE 2 MIEJSCA

Poniedziałek 17:00-17:55

Środa 17:00-17:55

Wiktoria Papis

Sala 4

SE 1.4

Wtorek 17:30-18:25

Czwartek 17:30-18:25

Igor Kędzierski

Sala 1

SE 2.1

BRAK MIEJSC

Wtorek 16:30-17:25

Czwartek 16:30-17:25

Justyna Urbańska

Sala 4

SE 2.2

Poniedziałek 18:00-18:55

Środa 18:00-18:55

Wiktoria Papis

Sala 4

SE 2.3

BRAK MIEJSC

Wtorek 18:00-18:55

Czwartek 18:00-18:55

Karolina Matlak

Sala 7

SE 3.1

Poniedziałek 18:10-19:05

Środa 18:10-19:05

Karolina Matlak

Sala 8

SE 3.2

OSTATNIE MIEJSCE

Wtorek 17:30-18:25

Czwartek 17:30-18:25

Justyna Urbańska

Sala 4

ROBINS 1

Wtorek 16:15-17:10

Czwartek 16:15-17:10

Mikołaj Kozłowski

Sala 3

GOLDFINCHES 1

Poniedziałek 16:00-16:55

Środa 16:00-16:55

Mikołaj Kozłowski

Sala 7

GOLDFINCHES 2

Wtorek 18:15-19:10

Czwartek 18:15-19:10

Mikołaj Kozłowski

Sala 3

HAWKS 2

OSTATNIE 2 MIEJSCA

Poniedziałek 16:00-16:55

Środa 16:00-16:55

Krystian Misiak

Sala 10

OSPREYS 1

OSTATNIE 2 MIEJSCA

Poniedziałek 17:00-17:55

Środa 17:00-17:55

Sebastian Grabski

Sala 1

EAGLES 1

Wtorek 19:00-19:55

Czwartek 19:00-19:55

Karolina Matlak

Sala 7

EAGLES 3

OSTATNIE 2 MIEJSCA

Poniedziałek 18:00-18:55

Środa 18:00-18:55

Sebastian Grabski

Sala 10

FALCONS 2

Wtorek 18:00-18:55

Czwartek 18:00-18:55

Krystian Misiak

Sala 10

PEREGRINES 1

Poniedziałek 18:00-18:55

Środa 18:00-18:55

Krystian Misiak

Sala 10

OWLS 1

Wtorek 19:00-19:55

Czwartek 19:00-19:55

Krystian Misiak

Sala 10

FLYERS

Poniedziałek 16:00-16:55

Środa 16:00-16:55

Sebastian Grabski

Sala 1

PET 2.1

Czwartek 16:00-16:55

Sobota 11:30-12:25

Sebastian Grabski

Sala 10

FCE 1.1

Poniedziałek 19:00-21:00

Sebastian Grabski

Sala 1

FCE 2.1

Środa 19:00-21:00

Sebastian Grabski

Sala 1

CAE 1.1

OSTATNIE 2 MIEJSCA

Środa 19:00-21:00

Krystian Misiak

Sala 10

CAE 2.1

Wtorek 19:00-21:00

Sebastian Grabski

Sala 9

CHICOS A1.1

Wtorek 16:00-16:55

Katarzyna Stus

Sala 8

CHICOS A1.2

Wtorek 17:00-17:55

Katarzyna Stus

Sala 8

KINDER STUFE 2

Piątek 16:30-17:25

Agnieszka Chmielecka

Sala 8

JUGEND A1.2

Czwartek 17:15-18:10

Jolanta Vitale

Sala 8

Zapisz się do wybranej grupy poprzez poniższy formularz

Przed zapisaniem się do grupy, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, jeżeli jeszcze nie zrobiłeś tego wcześniej