Nasze FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, śmiało skontaktuj się z nami na podstronie Kontakt.

Ogólne

Przed dołączeniem do kursu uczeń poddany jest weryfikacji obecnego poziomu języka w formie testu oraz rozmowy z odpowiadającym danym kursom lektorem. W przypadku okazania w formie elektronicznej i/lub fizycznej certyfikatów potwierdzających znajomość języka na odpowiednim poziomie (tj. A2 dla kursu B1, B1 dla kursu B2, B2 dla kursu C1) test oraz rozmowa nie odbywają się.

W ofercie kursów języka angielskiego znajdują się kursy licencjonowanymi metodami Teddy Eddie i Savvy Ed. Kursy oparte są o gotowy scenariusz zajęć – co oznacza, że na kursach nie ma miejsca na nudę, czy nieprzynoszące efektów ćwiczenia. Kursy dedykowane są dla dzieci już od 2, roku życia. Zajęcia prowadzone są w salach przyjaznych dla dzieci i otwartej przestrzeni, przyjaznej dzieciom.

W ofercie posiadamy przedmioty takiej jak Matematyka, Fizyka i Chemia. Poza pakietami korepetycji, zajęcia można realizować w ramach zajęć indywidualnych lub w grupie DUO. W ofercie dostępne są kursy przygotowujące do egzaminu 8–klasisty, a także kursy dedykowane maturzystom. Kursy przygotowują do zdania matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i na poziomie zaawansowanym.

To bardzo proste! Kliknij w przycisk na górze ekranu “Zapisz się” i wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy. Po krótkiej analizie wprowadzonych danych, skontaktujemy się z Tobą by dopasować Ci kurs spełniający Twoje wszystkie oczekiwania.

Pytania dotyczące Języków i Metod

Bogata oferta kursów z języka angielskiego obejmuje kursy dla dzieci od 2 roku życia – Teddy Eddie, kursy Savvy Ed, kursy egzaminacyjne Cambridge i TELC, a także kursy dla młodziezy oparte na podręcznikach Get Smart i Full Blast. W ofercie dostępne są kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty i matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wszystkie kursy języka angielskiego dostępne tutaj.

W ofercie języka niemieckiego oferujemy kursy dla dzieci i młodzieży, w tym kursy przygotowujące do Zertifikat Deutsch. Dla osób pracujących rekomendujemy kurs Deutch am Arbeitsplatz. Wszystkie kursy języka niemieckiego dostępne tutaj.

W ofercie kursów z jezyka hiszpańskiego dostępne są kursy dla młodzieży realizowane na podstawie podręcznika Compañeros. Wszystkie kursy języka hiszpańskiego dostępne tutaj.

Colorín Colorado to kompletna, ciekawa i niezwykle kreatywna metoda nauki języka hiszpańskiego skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym oraz do uczniów klas 1-6. To metoda naturalna, dzięki której dzieci błyskawicznie osłuchują się z językiem, przez co później nie muszą zmagać się z barierą językowa. Colorín Colorado bazuje na budowaniu wypowiedzi, zadawaniu pytań i spontanicznych reakcjach.

Od ponad 10 lat prowadzimy kursy przygotowujące Kursantów do egzaminów Cambridge YLE, PET, FCE i CAE. Program każdego z kursów przewidziany jest na dwuletnią naukę, Nasi Kursanci mają także okazję przystąpić do bezpłatnych egzaminów próbnych – PRETESTING, dzięki którym mogą sprawdzić swoje siły zanim przystąpią do wybranego egzaminu w Centrum Egzaminacyjnym. Przystąpienie do egzaminu po zakończeniu kursu jest dobrowolne.