ANGIELSKI DLA DZIECI 11-14 LAT

Angielski metodą Edward’s League

Ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy nieprzerwanie od 2012 roku.

Takich efektów nie zagwarantuje Wam żadna inna metoda nauczania dzieci.

Edward’s League to innowacyjny kurs języka angielskiego, który przygotowuje uczniów do międzynarodowych egzaminów Cambridge oraz rozwija ich umiejętności komunikacyjne. Nasza metoda opiera się na sprawdzonych technikach nauczania, zapewniając skuteczność i efektywność nauki. W ramach kursu uczniowie rozwijają się od poziomu A2 do B1+, zdobywając nie tylko wiedzę, ale także pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Dołącz do Edward’s League i otwórz drzwi do płynnej komunikacji w języku angielskim!

Dlaczego Edward's League?

Skuteczne przygotowanie do egzaminów

Nasza metoda opiera się na standardach Cambridge English Qualifications, abyś mógł śmiało podejść do egzaminów A2 Key i B1 Preliminary.

Rozwój komunikacyjny

Poprzez autentyczne materiały i interaktywne ćwiczenia uczymy mówić płynnie i poprawnie w języku angielskim.

Elastyczność i dostosowanie

Kurs dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, rozpoczynając od poziomu A2 i rozwijając umiejętności aż do poziomu B1+.

Motywacja do nauki

Zachęcamy do przystąpienia do międzynarodowego certyfikatu, abyś miał potwierdzenie swoich osiągnięć i motywację do dalszej nauki.

Doświadczenie i doskonalenie

Wykorzystujemy sprawdzone techniki nauczania, takie jak ocenianie kształtujące i indukcyjne nauczanie gramatyki, aby zapewnić skuteczność i efektywność nauki.

Wsparcie i platforma Homework Site

Zapewniamy wsparcie lektora oraz dostęp do platformy Homework Site, dzięki której możesz utrwalać i poszerzać wiedzę zdobytą na zajęciach.

CEFR SCALE EL bez tla 1 - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

DOWIEDZ SIĘ CZYM JEST HOMEWORK SITE

Homework Site to platforma edukacyjna, która umożliwia uczniom utrwalanie i poszerzanie wiedzy zdobytej na zajęciach. Dzięki różnorodnym zadaniom i materiałom, Homework Site wspiera samodzielną naukę poza lekcjami, zapewniając dodatkowe wsparcie i motywację w osiąganiu celów językowych.

Mlodziez 61 mini - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League: www.edubears.pl

Przekonałeś się? Zapisz się na kurs Teddy Eddie