LEKCJE JĘZYKOWE

Bezpłatne zajęcia próbne

Przekonaj się do szkoły językowej SÓWKA bez żadnego ryzyka

Odkryj Swoje Językowe Możliwości - Bez Ryzyka!

Czy chcesz by Twoje dziecko nauczyło się nowego języka? Chcielibyśmy Ci pomóc, i to zupełnie za darmo! W Szkole Językowej SÓWKA w Łodzi / Aleksandrowie Łódzkim, dajemy Ci szansę na bezpłatne zajęcia próbne. Chcemy, abyś mógł przekonać się, że nasze kursy są dla Ciebie idealne, zanim podpiszesz z nami umowę.

Jak to działa?

Add a heading 1 - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.
Kursy angielskiego dla dzieci przepełnione są angażującymi zabawami, piosenkami, grami, zadaniami zespołowymi oraz wciągającymi historyjkami. Taka konstrukcja zajęć pozwala utrzymać zainteresowane dzieci od początku do końca zajęć.
Rodzice otrzymują systematyczny kontakt poprzez raporty semestralne. W przypadku kursów Teddy Eddie raporty wysyłane są co tydzień.
Zapewniamy przygotowanie do certyfikacji Cambridge, która stanowi przepsutkę do międzynarodowej kariery akademickiej i zawodowej.
Przygotowaliśmy naszych Kursantów do aktywności na zajęciach poprzez system motywacyjny, w ramach którego nasi najmłodsi Kursanci zbierają naklejki i wymieniają je na nagrody.
SCIEZKA EDUKACYJNA SOWKA 1920 × 698 px 1 - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o. o.

Dlaczego to takie proste?

Twoją przygodę z nauką języka rozpoczynasz od bezpłatnej diagnozy językowej. To pierwszy krok, abyś mógł zrozumieć, jakie korzyści niesie nauka w Szkole Językowej SÓWKA. Dzięki niej precyzyjnie określimy Twój obecny poziom językowy, aby dostosować kurs do Twoich potrzeb. Chcemy, abyś miał pewność, że uczysz się dokładnie tam, gdzie powinieneś.

Pierwsze zajęcia w grupie bezpłatnie – To teraz czas na prawdziwą naukę! Po diagnozie, zapraszamy Cię na pierwsze zajęcia w wybranej przez Ciebie grupie – a to zupełnie bezpłatnie! Przyjdź, poznaj naszych lektorów i poznaj pozostałych uczestników grupy.

Po pierwszych zajęciach, to Ty decydujesz, czy jesteś gotowy do kontynuacji nauki. Brak presji i zobowiązań – chcemy, abyś mógł swobodnie wybrać, co jest najlepsze dla Ciebie.

Nasze bezpłatne zajęcia próbne to nie tylko prezentacja. Dołączasz do autentycznej grupy uczniów i uczestniczysz w pełnoprawnych zajęciach. To najlepszy sposób, aby doświadczyć naszych skutecznych metod na własnej skórze oraz poznać atmosferę w Szkole Językowej SÓWKA.

Promocja bezpłatnych zajęć próbnych dotyczy tylko i wyłącznie zajęć grupowych. 

Krótkie FAQ

Umożliwiamy kursantom dołączenie do zajęć podczas roku szkolnego. Aby móc zaproponować odpowiedni kurs, Kursant zapraszany jest na bezpłatną diagnozę z metodykiem językowym. Na tej podstawie dopierany jest kurs odpowiadający poziomowi zaawansowania języka. Koszt zajęć naliczany jest od dnia dołączenia do grupy, wówczas Klient nie ponosi kosztów zajęć, w których Kursant nie uczestniczył przed dołączeniem do grupy. Dodatkowy koszt jaki Klient ponosi to koszt Pakietu Kursanta, czyli niezbędnych materiałów do nauki, które zakupuje szkoła.

TAK! Zajęcia próbne organizowane są dla Kursantów, którzy dołączają do grupy w trakcie roku szkolnego. Dzięki nim zarówno rodzic, jak i Kursant mają szansę ocenić czy dana grupa będzie odpowiadała jego umiejętnościom. W praktyce Kursant zapraszany jest na zajęcia w grupie w wyznaczonym terminie, a po ich odbyciu Sekretariat kontaktuje się z rodzicem w celu ustalenia czy opiekun decyduje się na zawarcie umowy.

  • prowadzimy kursy w oparciu o zdefiniowaną ścieżkę rozwoju
    otrzymujesz semestralny raport o postępach w nauce
  • zapewniasz dziecku naukę opartą na sprawdzonej i licencjonowanej metodzie nauczania – Teddy Eddie, Savvy Ed, Colorin Colorado
  • przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów Cambridge
  • dzieci i młodzież na kursach zdobywają za aktywność na zajęciach i wymieniasz je na nagrody
  • zapewniasz dziecku naukę, wywołującą uśmiech
  • dajemy dostęp do nauki aż trzech języków na każdym poziomie zaawansowania

ZAPISZ SIĘ NA WYBRNY KURS i osiągnij z nami swoje cele językowe!